Actueel weer Tongerlo (Bree)
Laatste update: 2026-05-25 om 00:57 uur * gegevens meer dan 6 uur oud!
| Temperatuur | 16.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1032.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 16.9 °C om 00:55 u |
| Maximum temp. | 18.3 °C om 00:00 u |
| Windchill | 16.9 °C |
| Hitte index | 17.1 °C |
| Dauwpunt | 13.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:35 u |